September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

Masa Kiralama

Masa kiralama taleplerinizde profesyonel hizmet almak için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere bağlı hazırlanan mekânlarda, sandalye, koltuk gibi ihtiyaçlarınıza ideal şekilde çözümler sunmaktayız. Ürün çeşitliliği, sayısı ve hizmet detayları açısından beklentilerinizin üzerinde bir sonuç alabilirsiniz. Bu alanda uzun süredir aktif olan firmamız, müşteri memnuniyeti gibi prensipler doğrultusunda işlemler yapmaktadır. Kurumsallık, işlemlerin sistemli şekilde devam etmesi gibi konularda taviz vermeyen bakış açısıyla hedefe yönelik çözümler üretmekteyiz.

 

0541 429 44 34 - 0541 967 44 34 - 0216 328 53 77

Masa Kiralama

En yaygın masa kiralama işlemlerinin yapıldığı etkinliklere bakıldığında, düğünler, toplantılar, konferans gibi organizasyonlar düşünülebilir. Bazen fuar alanlarında ürünlerini sergileyecek olan kişiler de birkaç günlük kiralama talebinde bulunabilmektedir. Kiralanacak olan masa türleri çok farklı olabilir. Yani belirli bir standart masadan bahsetmek yerine geniş bir yelpazede ürünleri düşünmek ve arasından seçerek bunu talep etmek gerekir.

0541 429 44 34 - 0541 967 44 34 - 0216 328 53 77

Bistro Masa Kiralama

Bistro masa kiralama hizmetleri için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Yüksek ayaklı bu masalar genelde üzeri oval şekilde bulunur ve kol mesafesinde içeceklerin alınmasını sağlar. Ayakta beklenecek yerlerde, bar gibi alanlarda yaygın kullanılır. Ayrıca sinema bekleme salonlarında, panel, konferans çıkışlarında da talebe göre istenen sayıda kiralanabilir. Renk açısından çok fazla seçenek bulunmaz. Ancak genellikle tüm dekorasyonlara uyum sağlar. İsteğe göre üzerine ayrıca bir dekoratif örtü kullanılabilir. Süsleme bölümü artık kiralama sonrasında ev sahiplerine kalmıştır. Firmamızdan kiralamak istediğiniz yüksek ayaklı masaları kokteyl masası kiralama kategorisinden de talep edebilirsiniz. Bu bölümde de değişik çeşitler yer alacaktır. Ayrıca bar için özel olarak kiralamak istediğiniz ürünleri de bar masası kiralama kategorisiyle temin edebilirsiniz.

Kiralık Masa

Kiralık masa işlemlerini yapan firmamız birtakım ön bilgiler alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yani müşterimizin gelmesi ve kiralamak için masa talep etmesi yeterli olmaz. Ayrıca nasıl bir alan için masa kiralanacağı, kaç kişinin masayı kullanması gerektiği gibi detaylar da önemlidir. Dekorasyon açısından sorun olmaması için masa ve ortam uygunluğuna da dikkat etmek gerekir. Genel olarak konseptin iyi olması bakımından masa seçimlerinde dikkat etmek gerekir. Örneğin düğün masalarında standart tip masalardan ziyade daha büyük ve gösterişli masalardan kiralama yapılabilir. Gösteriş istemeyen organizasyonlarda buna dikkat etmek gerekmez.

0541 429 44 34 - 0541 967 44 34 - 0216 328 53 77

 

Banket Masa Kiralama 

Firmamızdan banket masa kiralama ya da diğer masa çeşitlerde bilgilerin doğru aktarılması en iyi sonucun alınması bakımından önemlidir. Firmamız, ürün çeşitliliği açısından beklentileri karşılayacak bir ürün yelpazesine sahiptir. Yuvarlak masa kiralama için başvuru yaptığınızda bu kategorideki ürün çeşitlerini görebilirsiniz. Yuvarlak masalar genel görüntü açısından pozitif etki yaratan ürünlerdir. Kullanım alanı da epey geniştir. Eğer plastik masa kiralama talepleriniz varsa bunların genellikle açık hava organizasyonlarında daha fazla tercih edildiğini belirtmek gerek. Elbette istisna durumlar olmakla beraber dış etkenlere karşı dayanıklı olduğundan plastik masalara olan talepler de artmaktadır. Firmamızdan ayrıca dikdörtgen masa kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Şekil özellikleri nedeniyle bu şekilde isimlendirilen bu masalar, kalabalık piknik organizasyonlarında yaygın şekilde kiralanmaktadır. Ayrıca yine yemekli toplantılarda da rahat bir kullanım alanı vermesi bakımından önerilmektedir.

Sehpa Kiralama

Masalar dışında sehpa kiralama taleplerinize de firmamızla ideal çözümler bulabilirsiniz. Üretim malzemesi açısından farklı seçenekler görülebilir. Örneğin plastik sehpalar, ahşap modeller görülebilir. Bunlar arasından seçim yaparken kullanılacağı diğer eşyalara göre kiralama yapabilirsiniz. Örneğin koltuk renkleri koyuysa sehpalar krem rengi olabilir. Zıt renklerin kullanımı tasarımları öne çıkarır.

İstanbul merkezli firmamızda kiralanacak ürünlerin fiyat konusuna gelince bunu belirlerken bazı kriterler dikkate alınmalıdır. Kaç tane ürün ne kadar süre için kiralanacak vs. konuları önemlidir.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin