September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Palmiye Soba Kiralama ve Piramit Isıtıcı

 Palmiye soba kiralama yıllardır yaptığımız bir iştir. Bu işleri en kaliteli şekilde yapıyoruz. Kalite ve ucuzluğun adresi İlbey Davet olarak uygun fiyata siz müşterilerimize sobalarımızı ulaştırıyoruz. Soba kiralama konusunda uzman ekibimiz her daim sizlerle! Fiyat almak için telefon numaralarımızdan, e-posta adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Böylece çok büyük paralar ödemeden günübirlik ürün kiralayabilirsiniz. Kampanyalarımızla karşınızdayız.

 Elimizde bulunan soba ve ısıtıcı grupları:

1. Grup: Palmiye ve mantar sobalar

2. Grup: Piramit sobalar

3. Grup: Elektrikli palmiye ve mantar sobalar

 Bu üç gruptaki ürünlerden birine hemen sahip olmak veya kiralamak için hemen bizi arayabilirsiniz. Firmamız yıllardır palmiye soba kiralama ve piramit ısıtıcı kiralama hizmeti sunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı piyasanın sayılı markalarından tedarik edilmiş olan, TSE belgeli, CE sertifikalı ürünlerdir. Sağlığınız ve bütçeniz için tehlike oluşturmayan işler yapmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.

 Soba ve ısıtıcılarımızla beraber şemsiye, sandalye, masa, minder, koltuk gibi ürün gruplarını da kiralayabilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet hiç bu kadar yakınızda olmamıştı! Siz müşterilerimize bir telefon kadar uzaktayız. Bizimle çalışan onlarca organizasyon şirketi, yüzlerce bireysel müşteri bizden memnun. Siz de memnun olmak istiyorsanız gerçekten bu iş için uğraşan insanlarla alışveriş yapın. Biz yıllardır gece gündüz demeden müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyoruz. Palmiye ısıtıcı işlerinizi güvenerek verebileceğiniz bir firma bulabildiğiniz için kendinizi şanslı hissetmelisiniz.

 Piramit ısıtıcı ve palmiye soba en çok giden ısıtıcı gruplarımızdandır. Bu ürünlerin periyodik bakımları ve temizliği bu iş için çalışan uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda barındırılmaktadır. Eğer görmek isterseniz depo adresimize gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz. Hatta ve hatta ürünleri kendiniz götürerek nakliye ücretinden kurtulmuş olursunuz.

 Kendi bünyemizde bulunan nakliye ekibimiz aracılığıyla ürünlerin size ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bunun için ekstra ücret talep edilebilir. Nakliye ücreti mesafeye göre fark etmektedir. Piyasaya göre uygun nakliye fiyatları vermekteyiz. Nakliyeyi kâr amacı güderek yapmamaktayız. Tamamen size ulaştırılması maksadıyla yapıyoruz. Bizi tercih eden binlerce mutlu müşterimizden biri olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0541 429 44 34

Telefon 2: 0541 967 44 34

E-Posta: ilbeysoba@gmail.com

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi, Ozan Caddesi, No:4/A Ümraniye/İstanbul

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin