September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Mantar Soba Kiralama İşleri

 Mantar soba kiralama mı dediniz? İlbey Soba sizleri mantar soba arama zahmetinden kurtarıyor! Kaliteli mantar sobaları uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hızla ulaştırıyoruz. Belirttiğiniz tarihlerde kendi bünyemizdeki nakliye ekibimiz aracılığıyla size getiriyoruz. Piyasada uygun fiyat veren nadir firmalardan biriyiz. Elimizde mantar soba, palmiye soba, piramit ısıtıcı mevcuttur. Bu ürünleri depolarımıza gelerek görebilirsiniz. Hatta kendiniz götürüp nakliye fiyatından da kurtulabilirsiniz. İlbey Soba olarak sizlere kaliteyi sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

 Mantar sobalarımız tüp ile çalışmaktadır. Kiralama yaptığınız takdirde bir tam dolu tüp de ürünle beraber getirilecektir. Böylece ek tüp masrafından da kurtulmuş olursunuz. Soba sayısında sınır tanımamaktayız. İsteğinize uygun olarak sobaları tedarik etmekte ve tarafınıza göndermekteyiz. Piramit ısıtıcı da mantar soba da envanterimizde çok sayıda mevcuttur. Ürünlerimiz Ümraniye ilçesinde bulunan depomuzda muhafaza edilmekte ve uzman ekibimizde bakımları yapılmaktadır. Soba kiralama konusunda destek almak isteyeceğiniz bir adresiz. Çünkü müşteri memnuniyetini tavana çıkarmak için çalışıyoruz. Ürünlerimizi görmek için depomuza gelebilir hatta ürünleri kendiniz de götürebilirsiniz. Böylece nakliye ücreti de ödememiş olursunuz. Tehlikeli, eskimiş, paslanmış sobaları değil; son derece kaliteli ve yeni ürünleri kiralamaktayız.

 Palmiye soba ve mantar soba konusunda destek alabileceğiniz telefon numaralarımızı ve e-postalarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

 

Telefon: 0541 429 44 34

E-Posta: ilbeysoba@gmail.com

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi, Ozan Caddesi, No:4/A Ümraniye/İstanbu

 Çağrı atın biz arayalım! İlbey sobanın arkası gelmeyen hizmetlerini gördükçe şaşıracaksınız. WhatsApp üzerinden konum isteyebilirsiniz. Malzemelerimiz yeni malzemelerdir. Sezon başında malzemelerimizi yenilemekte ve eskiyen malzemeleri uygun fiyatlarla diğer firmalara satmaktayız. Sizlere eski püskü ürünleri değil gerçek kaliteyi kiralamaktayız. Uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen arayın. Organizasyoncular dahi bizimle çalışmaktadır. Ürünleri tedarik eden biziz. Sizleri memnun edebilmek için gece gündüz demeden sürekli çalışmaktayız. Sobalarımız güvenli ürünlerdir. Hepsi tüp ile çalışmaktadır. İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Kapınıza kadar teslim ediyoruz. Piyasanın en uygun nakliye fiyatlarını vermek için uğraşıyoruz. Ekibimiz sizlere hizmet vermek için can atıyor. Bizi tercih ettikçe bizimle çalışmayı isteyeceksiniz. Hemen iletişime geçebilirsiniz. İstanbul içerisine hizmet veren bir şirketiz.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin