September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Isıtıcı Kiralama

Isıtıcı kiralama işlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Dış mekan ısıtıcı kiralama konusunda oldukça iddialıyız. Ürünlerimizi anlatmaya hemen başlayalım. Elimizde birçok palmiye soba, mantar soba ve piramit soba bulunmaktadır. Bunları müşterilerimize uygun fiyatlarla kiralıyoruz. Nakliye imkanımız da vardır. İstanbul'un her ilçesine, her semtine, her mahallesine kiralama yapabiliyoruz.

Ürünlerimizi Ümraniye'de bulunan depolarımıza gelerek kendiniz de alabilirsiniz. Şemsiye, sandalye, masa, soba, sehpa, minder, çadır, çardak, koltuk, tabure gibi ürün grupları ve daha niceleri elimizde mevcuttur. Bizi adresimizde ziyaret edebilir, bir çayımızı içebilir hatta ve hatta ürünlerinizi kendiniz götürebilirsiniz. Isıtıcı kiralama konusunda yıllardır güler yüzlü hizmet veriyoruz. Bu yüzden sektörde en parlak firmalardan birisiyiz. Ürünlerimiz deforme olmamış, yıpranmamış, düzenli bakımları yapılan kaliteli ısıtıcılardır. Isıtıcı kiralama konusunda neden bize güvenmeniz gerektiğini düşünüyorsanız arayın sorularınızı cevaplayalım. Tüm soru ve sorunlarınızı cep telefonundan, sabit telefonumuzdan, WhatsApp üzerinden veya e-posta yoluyla bize sorabilirsiniz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ürünlerdir. Sizin ve misafirlerinizin sağlığı için ürünlerimize özen gösteriyoruz. Açık hava için de kapalı ortam için de ürün kiralıyoruz. Bizi tercih eden binlerce mutlu müşterimizden biri olmak için bizi arayabilirsiniz. Ürün gruplarımızı anlatacağız.

Palmiye Soba Nedir?

Palmiye soba, ısıtıcılar arasında belki de en çok tercih edilenidir. Gerek diğer ısıtıcılara göre ekonomik olması, gerek palmiye ve mantara benzer şekli olması sebebiyle organizasyonlarda sıkça görülmektedir. Organizatörler de müşterilerine palmiye soba önermektedir. Şıklığın ve uygun fiyatın bizdeki karşılığı olan palmiye sobalardan herhangi birini kiralamak için bizimle iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Piyasaya göre uygun fiyatlar vermekte ve kaliteli ürünleri kiralamaktayız.

Piramit Soba Nedir?

Piramit soba estetik duruşu ve lükse olan yatkınlığıyla tüm etkinliklerinizde kullanılabilir. Elit misafirleriniz için elit ürünler istiyorsanız ve biraz kesenin ağzını açmaya niyetiniz varsa kesinlikle piramit soba tercih etmelisiniz. Duruşu ve maksimum performans göstermesiyle piramit soba kesinlikle bir numara! Piramit soba kullanmak için daha fazla beklemenize gerek yok. İstanbul'un tüm ilçelerine piramit soba kiralama hizmeti sunuyoruz. Zaten ısıtıcı kiralama konusunda da iddialıyız. İstanbul'un tüm ilçelerine!

Mantar Soba Nedir?

Mantar soba, palmiye sobayla aynıdır. Kimi palmiye, kimi mantar, kimi şemsiye olarak adlandırır fakat tamamen aynı ürünlerdir. Bu ürünlere de sahip olmak için acele edin. Kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın. Kampanyamız bir süre daha sürecektir. Ürünlerimizi depoda görme şansınız da vardır.

Isıtıcı Kiralama Nedir?

Isıtıcı kiralama İlbey Soba tarafından sunulan bir hizmettir. Isıtıcı kiralama yapmak için bizi tercih edin ve mutlu müşterilerimizden biri olun. Organizasyonlarınızda, pikniklerinizde, bahçe davetlerinizde, yemeklerinizde her daim yanınızdayız. Bizi de sofranızda ağırladığınız için size teşekkürlerimizi sunarız. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi, Ozan Caddesi, No:4/A Ümraniye/İstanbul/Türkiye

Telefon: 0216 328 53 77

Cep Telefonları: 0541 429 44 34 - 0541 967 44 34

E-Posta: ilbeysoba@gmail.com - ilbey.davetorg@gmail.com

Bu bir İlbey Davet kuruluşudur. İlbey Davet bir İrem İşleyen projesidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, alışverişlerinizin devamını dileriz.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin