September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Mantar Soba Kiralama

Mantar soba kiralama işinize talibiz. Yıllardır bu işi yapıyoruz ve tecrübe edindik. Bu tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak isteriz. Mantar soba kiralama yaparken neye dikkat etmeli?

Mantar Soba Kiralama Nedir?

Mantar soba kiralama İstanbul iline verdiğimiz bir hizmettir. Tüple çalışan mantar sobalarımızı adresinize kadar teslim ediyor ve aynı zamanda kurulumunu yapıyoruz. Uçuk ücretler değil makul ücretler talep ediyoruz. Kendi bünyemizde bulunan nakliye ekibimiz sizlere destek oluyor. Böylece organizasyonlarınız hem kolay hem de ucuz şekilde ısınmış oluyor. Soğuk kış günlerinde size destek olan bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Mantar Soba Kiralama Hakkında Müşterilerimizin Yorumları 

Mantar soba kiralama yapan binlerce müşterimiz var. Bu müşterilerimiz siparişleri aksamadığı için çok mutlular. Sizlere müşteri yorumlarımızı paylaşmaktan gurur duyarız. Mantar soba kiralama konusunda kafanızdaki soru işaretlerini böylece giderebilirsiniz.

 

S.Ş/İstanbul/60

 Daha önce bir kızımı evlendirirken mantar soba satın almıştım. Düğünü evimizin bahçesinde yapmıştık. Daha sonra bu ürünü yaklaşık 1 sene kullandım. Ürün arızalandı ve bozuldu. Çöpe atmak zorunda kaldım. Yeni ürün almam gerekti. Fakat sonradan anladım ki kiralamak daha ucuza geliyor. Hem istediğin zaman tam dolu tüple getirip kurulumunu yapıyorlar hem de ucuz, cüzi miktarlar cebinizden çıkıyor. Böylece organizasyonlarınız hem kaliteli hem de uygun fiyata geliyor. Size de önerim satın almak yerine kiralamanızdır.

K.İ/Üsküdar/29

 Düğünümde İlbey Soba aracılığıyla yaklaşık 25 palmiye soba kiraladım. Bu sobaların her biri kaliteli ve paslanması vs. olmayan sobalardı. Belli ki sobalar temiz bir ortamda muhafaza edilmişti. Yaklaşık iki gün bende kalan sobalar için 50 tüp getirildi. Bu tüplerin her biri yaklaşık 7-8 saat ısıttı. Koskoca bir ortamı sadece 25 sobayla ısıttık. Bu ısıtma işlemi bize herşeyiyle sadece dört bin lira gibi bir paraya patladı. Böylece ucuza ısınmış olduk. Elit insanların, elit misafirlerine sunması gereken bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Soğukta organizasyon yapmak bir delilik. Böyle imkanlar varken kesinlikle değerlendirilmelidir. Size de tavsiye ederim.

M.H.Y/istanbul/24

 Genç bir anneyim. Oğlumun yaklaşık altı ay sonra sünnet düğünü var. Bu düğün kış aylarına denk geleceği için ortam soğuk olacak diye düşünüyordum. Bu yüzden kapalı mekan seçmiştim. Daha sonra böyle bir imkanımın olduğunu öğrendim. Çadır gibi bir alan yapılıyor ve açık olan kısımları palmiye sobalarla, piramit sobalarla ısıtılıyor. İlbey Davet ucuz fiyatlarla kaliteyi kiralıyor. Ben İlbey Davet'i ziyaret ettim ve kafamdaki işi anlattım. Bana altı ay sonra bu işi yapacaklar. Fiyat konusunda da anlaştık. Bu organizasyon sonrasında tekrar görüşlerimi belirtmek için yorum yapacağım. Teşekkürler İlbey Soba!

M.B.E/Çekmeköy/38

 Kardeşim askerden geldiği için ailece bir yemek tertip etmiştik. Bu yemek bahçede oldu. Ben organizasyonu üstlenmiştim. İnternete dış mekan ısıtıcı kiralama yazdım ve karşıma İlbey Soba çıktı. İlbey Soba aracılığıyla mantar soba kiralama yaptım. Gelen sobalar oldukça bakımlı görünüyordu. Maneviyat bakımından sıcacık olan ortamı gerçekten sıcacık hale getirmişti. Sobaların hepsi tüple çalışıyor ve ağır bir koku bırakmıyor. Kaliteli ürün kullandıkları gerçekten doğru. Piyasada fiyat araştırması yaparsanız zaten kiralama fiyatları ve nakliye fiyatlarında İlbey Soba'nın diğer firmalardan daha uygun fiyatlar verdiğini anlayacaksınız. Bence araştırmadan alışveriş yapmayın ancak İlbey Soba gerçekten uygun fiyatlı hizmet sunuyor. Tercih etmeniz için bu bir sebep olabilir.

Ş.G/Zeytinburnu/İstanbul/44

 İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde ikamet etmekteyim. Deri işletmesi açtık. Bu açılışın tüm organizasyonunu İlbey Davet'e emanet ettim. Zincir balon süsleme, mantar soba kiralama, sandalye süsleme gibi hizmetler sundular. A'dan Z'ye tüm işlemleri tek bir firmanın yapabiliyor olması oldukça etkileyici. Size toplu bir fiyat sunuyorlar ve bunun bir kalem üstü harcama çıkmıyor. Böyle bir hizmetten bence herkes yararlanmalı. Uygun fiyat sundukları konusunda önce çekimser davrandım ancak hizmeti görünce gerçekten bu fiyata bu hizmetin verilmesi beni etkiledi. Allah nasip ederse seneye bir iş yeri daha açmayı düşünüyorum. Bu iş yerimin açılışını da İlbey Davet'e emanet edeceğim. Bu arada sobaları gerçekten çok kaliteli. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İyi günler dilerim.

 

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A Ümraniye/İstanbul/Türkiye

Telefon: 0216 328 53 77

Cep: 0541 967 44 34

WhatsApp: 0541 429 44 34

E-Posta: ilbeysoba@gmail.com

Bize herhangi bir iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin