September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Tanıtılan Yazılar

Palmiye Soba Kiralama ve Palmiye Soba

19/08/2017

Palmiye soba kiralama işlerinizde tercih ettiğiniz adres olmaktan büyük onur duyuyoruz. Yıllardır müşterilerimize kaliteli sobaları uygun fiyatlarla kiralıyoruz. Memnun olan müşterilerimiz bizi etrafına öneriyor ve böylece ağımız daha da genişliyor.

Palmiye soba kiralama günümüzde pek çok firma tarafından yapılmaktadır. Fakat kiralanan ürünlerin kalitesi firmadan firmaya değişiklik göstermekte ve bu durum müşteri için tehlike arz etmektedir. Bakımları yapılmış, kaliteli, sağlığınız için tehlike riski taşımayan ürünleri kiralıyoruz. Sizin güven ve mutluluğunuz bizim için çok önemlidir. Palmiye soba günlük kiralama fiyatımız 165 TL + KDV'dir. Nakliye fiyatı için telefonla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca e-posta ve WhatsApp kanalından da hizmet vermekteyiz. Elimizde palmiye, piramit, mantar, şemsiye ve tüplü soba çeşitleri bulunmaktadır. Bu ürünlerimizi organizasyonlarınızda, bahçenizde, cafenizde, düğün ve davetlerinizde kullanabilirsiniz. Fiyatımıza tam dolu tüp de dahildir. Ürünlerimiz kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Ayrıca satışını da yapmaktayız. Satış fiyatı 1650 TL olup piyasanın en kaliteli ürünlerinden seçmedir. Uzun ömürlü, yüksek randımanlı palmiye soba kiralama için bizimle hemen irtibata geçmelisiniz.

Soğuk kış aylarında en çok kiraladığımız ürün grubu palmiye sobalardır. Şıklığın ve kalitenin sözlükte karşılığı olmaya aday bir üründen bahsediyoruz. Unutmayın ki stoklarla sınırlıdır. Organizasyonlarınız için önceden rezerve ettirmeyi unutmayınız. Ne kadar önceden haber verirseniz o kadar sağlıklı hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimizi kendi bünyemizdeki nakliye ekibimiz aracılığıyla İstanbul ilinin tüm ilçelerine ulaştırabiliyoruz. Adresinize kadar teslimat ve kurulum hizmeti veren nadir firmalardan biriyiz. Tercih ediliyor olmamızın bir diğer sebebi de budur. İlbey Soba yıllardır size kaliteli hizmet vermek için gece gündüz demeden çalışan İlbey Davet'in bir koludur. İlbey Soba olarak siz müşterilerimizin bütçelerini yakmadan ortamlarını ısıtacak sobalar kiralıyoruz.

Palmiye soba kiralama konusunda bizden destek almış müşterilerimizden olumlu dönüşler almak bizi mutlu ediyor. Olumlu dönüşler arttıkça işlerimize daha çok sarılıyoruz. Görüş, şikayet, sipariş ve sorularınıza 7/24 açık olan destek hattımızla yanınızdayız. Bizi tercih edin, iyi hizmete geçin!

Depomuz Ümraniye Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4 adresinde bulunmaktadır. Kiralamak veya satın almak istediğiniz ürünleri bu adrese gelerek kendiniz görebilirsiniz. Bizi ziyaret etmeniz bizim için şereftir. Kapımız her zaman müşterilerimize açıktır. İlbey Soba olarak size en kaliteli hizmeti vermek için her gün daha fazla çalışıyoruz. Bu iş konusunda uzman ekibimiz, kaliteli ürünlerimizle her daim yanınızda olmak isteriz. Eğer palmiye soba kiralama işlerinizde bize güvenirseniz sizi yarı yolda bırakmayacağımızdan, muhataplarınıza mahcup etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Binlerce mutlu müşterinin sırrı mutlulukla çalışan iş arkadaşlarımızdır. Sizlere kaliteli hizmet sunmak istiyoruz, bunun için çaba gösteriyoruz.

Telefon: 0216 328 53 77

Cep Telefonu: 0541 967 44 34

WhatsApp Telefonu: 0541 429 44 34

E-mail: ilbeysoba@gmail.com

 

Herhangi bir kanaldan bize ulaşmanız yeterlidir. Cep telefonumuza veya e-postamıza telefon numaranızı atarsanız biz size geri dönüş yaparız. Unutmayın, yaptığımız her şey mutlu müşteriler içindir. İyi alışverişler dileriz.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Bizi Takip Edin