MİNDER KİRALAMA

Kalabalık organizasyonlarda nerede oturulacak derdine son vermek için minder kiralama firmamızdan hizmetler alabilirsiniz. Personel gecesi,  kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü kutlamaları gibi çok sayıda kişinin katılımının olacağı açık hava organizasyonlarında minder çeşitlerini kullanarak avantajlı sonuçlar alabilirsiniz. Bu alanda uzun yıllardır faaliyetlerini sürdüren firmamız, ürün çeşidi, kalitesi ve hizmet ayrıntıları bakımından en iyi çözümü bulmaktadır. Siz de güvenle minder kiralamak için başvurularınızı yapabilir, misafirlerinizin konforlu şekilde oturmasını sağlayabilirsiniz.

Minder Kiralama

Armut Minder Kiralama

Armut minder kiralama hizmetinin nasıl yapıldığı konusuna gelmeden önce bu ürünlerin özellikleri hakkında bilgi vermekte yarar var: Armut minderler, görüntü açısından uzunlamasına bir sırt bölümü olan altı kabarık konforlu malzemelerdir. Bunlar dışarıdaki hava koşullarına uyum sağlar şekilde üretilir. Dayanıklılık miktarı epey iyidir. Yani yağmur yağsa bile ıslanmadan etkilenmez. Bu da ürünlerin malzemesiyle ilgilidir. Zaten dışarıda kullanılacağından buna uygun bir kumaşla üretilir. Bu dayanıklı özellikleri ürünün popüler olmasında da etkili olmuştur. Son yıllarda geniş bir kitle tarafından kalabalık açık hava etkinliklerinde tercih edilmektedir. Ancak bundan sadece açık hava için kullanılması gerektiği de çıkmaz. Büyük ve kapalı alanlarda da bu ürün rahatlıkla kullanılabilir.

Kiralık Minder

Kiralık minder hizmetlerinden yararlanmak, birçok açıdan avantajlı olan bir uygulamadır. Örneğin bir kutlama olacaksa ve de buna 250 kişi katılacaksa, oturulacak yerler konusunda da alternatif bir dekorasyon arayışınız varsa, bu halde minder çeşitleri ideal olabilir.  Minderler renkli görüntüleri sayesinde ortamın havasını ilk andan itibaren değiştirebilirler. Renklerin de doğru kullanılmasıyla etkinliğin olacağı yer çok güzel hale getirilebilir. İç mekân dekorasyonlarında mobilya ve duvarlarla uyumlu minderler kiralanabilir. Dış mekânda da minder yerleşimine göre seçimler yapılabilir. Çerçeve siyah ve içerdeki minderler de renkli olabilir. Bunun nasıl olacağı tamamen size kalmıştır.

Armut Minder Kiralama

 Belirli bir plan dâhilinde hareket eden firmamız armut minder kiralama hizmetlerini özenle gerçekleştirmektedir. Plan olmadan hareket edildiğinde sonradan problem çıkması muhtemel olduğundan önceden müşterilerimizden bazı bilgiler alınır. Minder kiralanacak alan büyüklüğü, katılım sayısı ve esneme payı, ne amaçla toplanılacağı gibi ayrıntılar belirleyici olacaktır. Ürün seçimi sırasında minderden daha farklı bir ürüne yönelmek istiyorsanız armut koltuk kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Önlem alarak hareket etmeniz sıkıntı çıkma ihtimalini azaltır. Özenle hazırlanan organizasyonlar için, firmamıza birkaç bilgiyle başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Yer Minderi Kiralama

Sade tasarımlarla bir mekân hazırlığı yapılacaksa yer minderi kiralama ideal olabilir. Yer minderleri, yüksekliği daha az ve genişliği armut minderlere göre biraz daha fazla olan ürünlerdir. Bunların üretim aşamasında dış etkenler değerlendirilerek malzeme işlemesi yapılır. Minderler ekonomik ve de pratik kullanımı olan ürünlerdir. Taşınması son derece kolaydır. Siz de İstanbul firmamızdan dilediğiniz renk ve sayıda minder çeşitlerine başvuru yapabilirsiniz. Firmamızda renkli minder kiralama işlemleri sırasında beklentilerinize yönelik çözümler geliştirilmektedir. Ancak fiyat aralıklarının sağlıklı şekilde belirlenmesi ve mağduriyet olmaması için müşterilerimizin kişi sayısı konusunda net olmaları gerekir. Bunun dışında fiyatların nasıl belirlendiğine yönelik, birkaç değerlendirmenin olduğunu da eklemek gerekiyor. Firmamız, genel minder piyasasının çok dışına çıkmadan fiyatlandırma yapmaktadır. Minder çeşitleri, kalitesi ve büyüklüğü bunda yine etkilidir. Bir diğer etkileyen durum, kaç tane minder olacağı ve bunların ne kadar mesafeye gideceğidir. Ayrıca personel sayısı gibi detaylar da etkiler. Bazı firmalar, sözleşme yaparak daha ekonomik şekilde minder kiralama yapmaktadır. Bunu senede 2-3 kere organizasyon yapan kurumlar daha çok tercih eder. Sözleşme ve diğer ayrıntılar için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Clean
  • White Instagram Icon

0216 328 53 77

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Her hakkı İlbey Davet'e aittir.

0216 328 53 77

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

www.ilbeydavet.com