Mantar Soba Kiralama

Mantar Soba Kiralama

Mantar soba kiralama yapmak mı istiyorsunuz? Daha fazla durmayın, hemen arayın ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanın. Ürünlerimizi görmeye depomuza gelebilirsiniz. Diğer firmalara göre uygun fiyatlar vermekteyiz. Siparişlerinizi adresinize kadar nakliye ekibimiz aracılığıyla teslim ediyoruz. Uzman kadromuz sizler için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Outdoor kullanıma uygun palmiye ve mantar sobalarımız hizmetinizde!

Tüple çalışan sobalarımızın tüpünü de tedarik ediyoruz. Size tam dolu tüple beraber geliyor. Ürünlerimizi depomuzda kendini görebilir hatta götürebilirsiniz. Böylece nakliye ücreti de ödememiş olursunuz.

Mantar Soba

Mantar Isıtıcı

İletişim Bilgileri

Mantar sobalar tüple çalışan güvenli ve ergonomik ürünlerdir. Uzman ekibimiz mantar sobaların periyodik bakımlarını ve tamirini yapmaktadır. Bu sobalardan birini kiralamak veya sahip olmak için iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Bu yüzden sektörün soba kiralama konusunda en çok tercih edilen firmalarından birisiyiz.

Depo Adresimiz: Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A Ümraniye/İstanbul

Telefon 1: 0216 328 53 77

Telefon 2: 0541 967 44 34

Telefon 3: 0541 429 44 34

E-posta 1: ilbeysoba@gmail.com

E-posta 2: ilbey.davetorg@gmail.com

Bize herhangi bir iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Fiyat sormak, teklif almak, sipariş vermek için yedi gün yirmi dört saat aramaktan çekinmeyiniz.

Mantar soba kiralama denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Mantar ısıtıcılarımız tüp kullanımıyla ısıtmaktadır. Bahçe, bağ, kır, balkon, cafe, restaurant gibi alanları ısıtmaya uygun ürünlerdir. Bir dolu tüp ortalama altı ila yedi saat arasında ısıtma sunmaktadır. Yüksek randumanlı sağlam palmiye sobalarımızı düğünlerinizde, yemeklerinizde, pikniklerinizde, eğlencelerinizde, açık hava konserlerinizde ve daha nice etkinlikde kullanabilirsiniz. Ürünleri görmeye depomuza gelin, bir bardak çayımızı için...

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Clean
  • White Instagram Icon

0216 328 53 77

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Her hakkı İlbey Davet'e aittir.

0216 328 53 77

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

www.ilbeydavet.com