KOLTUK KİRALAMA

Belirli bir mekânda kullanılmak üzere koltuk kiralama firmamızdan yararlanabilirsiniz. Toplantı gibi büyük ve kalabalık organizasyonlarda yüzlerce koltuk temin edilebilmekte ve misafirlerinizin konforlu zaman geçirmesi sağlanacaktır. Profesyonel şekilde çözüm sunan firmamızda müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetler verilmektedir. Here bütçeye yönelik oturma alanlarını görebilir ve kendi açınızdan çözüm bulabilirsiniz.

Koltuk Kiralama

Koltuk Kiralama

İlayda koltuk kiralama firmamız seçimlerin doğru yapılması, zamanlama, sistemli işleyiş gibi konularda birçok firmaya göre fark yaratan bir kurumdur. Müşterilerimizle birlikte hareket ederek tüm sürecin başarılı şekilde sonlanmasını hedeflemekteyiz. Gelen talepleri mümkün şartlara göre en iyi şekilde ayarlamak, firmamızın temel ilkelerindendir. Yani çözüm odaklı çalışmaların sürdürülmesi en önemli ayrıcalığımızdır.

Koltuk çeşitleri açısından geniş kapsamda bir ürün yelpazesi görülebilir.  Örneğin açık havalarda minder çeşitleri kiralaması da yapılmaktadır. Ancak kapalı mekânlarda toplanma amacına da bağlı olarak kullanılan malzemeler değişebilir. Loca takımı kiralama hizmetleri gibi özel koltuk takımlarını belirli bir süre için firmamızdan alabilir ve misafirlerinizi kendilerini özel hissettikleri alanlarda ağırlayabilirsiniz. Bu takımlar genel görüntü açısından da ortama şık bir görüntü kazandırır.

Koltuk kiralama hizmeti almadan önce hangi alanda bunu kullanacağınızın ve ne tür koltuğun daha iyi tamamlayıcı olduğunun bulunması gerekir. Her koltuk çeşidi her mekânda uygun olmayabilir. Örneğin uluslararası faaliyetlerin yapıldığı toplantılarda üzeri desenli geleneksel motifli sedir koltuklar uygun olmayacaktır. Daha çok sade ve resmi koltuklar kullanılabilir. Diğer yandan bir fuar alanında bu koltuk türleri iyi bir görüntü verebilir. Sade tasarımlar da burada uygun olmayabilir. Ancak müşterilerimizin kiralama işlemleri öncesinde şu detayları tarafımıza net şekilde belirtmesi gerekmektedir:

  • Misafir sayısı

  • Koltukların nerede kullanılacağı

  • Az ya da fazla katılım olup olmaması

  • Mekânın ne kadar koltuk alabileceği detaylarının iyi belirlenmesi gerekir.

  • Eklenecek kişilere göre bir sayı belirlemek bu noktada ayrıca önemlidir. Çünkü fazla kişilerin ayakta kalması durumu organizasyon hakkında kötü izlenim verebilir. Az kişi olması çok göze batmaz.

Özel tasarım Davos koltuklar toplantı alanlarında az yer kaplaması gibi özelliklerle en sık kullanılan çeşitlerden biridir. Davos koltuk kiralama firmamızdan bu koltuk modellerinden dilediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Kalabalık salonlarda genel görüntü ve konfor bakımından ideal çözümler sağlayacaktır. Siyah, beyaz gibi renkleri olan bu koltuklar farklı bir hava yaratmanızda da yardımcı olacaktır.

Kiralık Koltuk

Panik halinde sonradan koltuk eklemesinin olmaması bakımından kiralık koltuk hizmetleri almadan önce doğru bilgileri aktarmaya özen göstermeniz tavsiye edilir. Sürecin başarılı tamamlanması için bu durum önemlidir.  Kurumsal yapıdaki firmamız iyi bir çözüm ortağıdır.

Motifli ve sade şekilde üretilen sedir koltukları da firmamız üzerinden emin edebilirsiniz. Sık kiralanan bu koltuk çeşitleri, oturma alanı açısından tasarruf etmenizi sağlar. Kalabalık alanlarda birkaç kişinin tek yere oturması gerektiği yerlerde, örneğin bekleme alanlarında bu koltuklar hayat kurtarıcı olabilir. Sedir koltuk kiralama hizmetleri ile dekorasyon ve konfor bir arada elde edilecektir. Ürünün büyüklüğünü firmamızdaki seçeneklerden tercih yaparak belirleyebilir, kullanabilirsiniz. Geleneksel desenleri olan sedir koltuklar sade tasarımlara göre genellikle daha büyük olmaktadır.

İhtiyacınız olan koltuk türü büyük bir oturma grubuysa, yeren tasarruf edeceğiniz geniş ve konforlu koltuk çeşitlerinden temin edebilirsiniz. Oturma grubu kiralama taleplerinize en iyi şekilde yanıt verilmektedir. Yerleştirme ve dekorasyon özellikleri konusunda firmamızdan talepte bulunabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz size gereken desteği verecektir.

Uzun süredir faaliyetlerini İstanbul ilinde devam ettiren koltuk kiralama firmamızda uygun fiyat garantisi de verilmektedir. Fiyatların oluşturulması sırasında ne kadar süre kiralanacağı koltuk çeşitlerinden hangisinin tercih edildiği gibi konular dikkate alınır.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Clean
  • White Instagram Icon

0216 328 53 77

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Her hakkı İlbey Davet'e aittir.

0216 328 53 77

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

www.ilbeydavet.com