İletişim ve Hakkımızda

İstanbul ili içerisinde palmiye soba, piramit soba, ısı şemsiyesi, mantar soba, tüplü soba satışı ve kiralaması yapmaktayız. Yıllardır süren tecrübemizi bugün taçlandırmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Ürünleri kendi bünyemizdeki nakliye ekibimiz aracılığıyla siz müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bizi tercih ettiği için mutlu olan müşterilerimizden biri olmak istemez misiniz? Dış mekan ısıtıcı kiralama ve açık hava ısıtıcı sistemlerinde her gün kendini geliştiren İlbey Soba hakkında bilgi edinmek için telefon numaralarımızdan arayabilir, iletişim formundan mesaj atabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz...

Destek, bilgi, fiyat ve siparişleriniz için

Bizi Arayın

0216 328 53 77

0541 967 44 34

e-mail yoluyla ulaşmak için;

ilbeysoba@gmail.com

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

Adresimiz

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul/Türkiye

Eğer adresi bulmakta güçlük çekiyorsanız 0541 429 44 34 telefon numarasından WhatsApp üzerinden konum isteyebilirsiniz.

İstanbul'un tüm ilçelerine her türlü organizasyon ve düğün malzemesi kiralıyoruz. Organizasyonlarınızı bizzat biz organize ediyoruz. Piyasadaki diğer firmaların aksine uygun fiyata kaliteli hizmetler sunma gayemizden bir an olsun vazgeçmedik. Bizim bu günlere gelmemize vesile olan siz müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

İlbey Davet&İlbey Soba

Hakkımızda

İşlerimiz

Yıllardır soba kiralama ve satış işleriyle uğraşan bir aileyiz. Her türlü organizasyonunuzu sırtlamış köklü bir kurumuz. Sandalye, masa, koltuk, sehpa, soba, şemsiye, minder, tabure, çardak gibi ürün gruplarını uygun fiyata kiralamaktayız...

 

Ürünler Bana Nasıl Ulaşacak?

Ürünlerimiz uzman nakliye ekibimiz aracılığıyla adresinize kadar teslim edilmekte ve kurulumları yapılmaktadır. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için kurulumu ekibimize yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

Ürünleriniz Güvenli mi?

Ürünlerimiz Türkiye piyasasında büyük yer edinmiş firmalar aracılığıyla tedarik edilmektedir. Böylece sizlere güvenli ürünler sunmuş oluyoruz. Marka bilgisini telefon aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kesinlikle kalitesiz ürün satmıyoruz.

Biz Kimiz?

İlbey Davet, ailesi yıllardır organizasyon işiyle uğraşmakta olan İrem İşleyen tarafından kurulmuştur. Genç, kadın girişimcimiz İrem İşleyen, ülkemizde kadın istihdamı üzerine yoğun bir şekilde çalışmaktadır. En önemli eseri İlbey Davet ve İlbey Soba kuruluşlarıdır.

 

Nasıl İletişime Geçerim?

Telefon, iletişim formu, WhatsApp, e-posta yoluyla iletişime geçebilir; ürünlerimizi görmek için adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Sıkça güncellenen içeriğiyle www.ilbeysoba.com size kaliteli hizmet sunuyor...

 

Kurulum Hizmeti Sunuyor musunuz?

Evet, satış ve kiralama sonrası kurulum ve teslimat hizmeti sunmaktayız. Paket fiyatlarımıza bunlar da dahildir. Kalitesiz, deforme olmuş, tehlikeli ürünleri asla bünyemizde barındırmıyoruz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Clean
  • White Instagram Icon

0216 328 53 77

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Her hakkı İlbey Davet'e aittir.

0216 328 53 77

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

www.ilbeydavet.com