Bizi Takip Edin

29/09/2018

Masa Sandalye Kiralama           

Yaptığınız organizasyonlarda en önemli detay masa ve sandalyeler olacaktır. Masa sandalye kiralama ile ortamın görünümünü ve kullanımını en iyi şekilde değiştirmeniz mümkün olacaktır.

Davet ve organizasyonların vazgeçilmezlerinden birisi olan masa ve sandalyelerin kiralanması yöntemi oldukça sık tercih edilmektedir. Yapacağınız bir kerelik bu tarz organizasyonlarda satın almak size oldukça pahalıya gelecektir. Bunun önlenebilmesi için de kiralama yönteminin kullanılması size oldukça karlı olacaktır. Bu şekilde organizasyonlarınızın diğer taraflarına daha ç...

21/08/2018

Soba Kiralama

Kiralayacak olduğunuz ürün soba olabilir. Soba kiralama hizmetinden yararlanmak için firmalar iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

En Uygun Soba Kiralama Fiyatları

Ekonomik şekilde soba kiralamak içi fiyat üzerinde küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Soba kiralama için firmaların sunmuş olduğu farklı fiyatlar olacak. Bunun için kiralık ücretlerin ne olduğu yönünde araştırma yapmanız yeterlidir. Kiralama için istenen ücretlerin değişmesi farklı hususlar üzerinden olabiliyor. Bu sebeple farklı firmaların sizden talep edeceği ücretlere göre hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.

Sobanın boyutu

Sobanın türü

Sobanın ne kadar zaman k...

21/08/2018

Palmiye Soba Kiralama

Kiralık soba çeşitleri içinde yer alan palmiye soba kiralama avantajlı şekilde sizlere sunuluyor. Elde edeceğiniz avantajlar aşağıda verilmiştir.

En Uygun Kiralık Palmiye Sobalar

İlk olarak palmiye soba kiralama avantajları kapsamında, sobaların ücretlerinin olduğunu söyleyebiliriz. Mümkün olan en uygun fiyatta kiralamanın gerçekleşmesi sağlanıyor. Firmaların soba seçenekleri için kiralama hususunda farklı ücretler sunduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple kişilerin araştırmalarını farklı firmalar ve soba çeşitleri üzerinden yapması gerektiğini söyleyebiliriz. Kiralık sobalar için belirlenmiş olan fiyatlar hangisi ise dire...

Masa Kiralama

Masa kiralama taleplerinizde profesyonel hizmet almak için firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Çeşitli etkinliklere bağlı hazırlanan mekânlarda, sandalye, koltuk gibi ihtiyaçlarınıza ideal şekilde çözümler sunmaktayız. Ürün çeşitliliği, sayısı ve hizmet detayları açısından beklentilerinizin üzerinde bir sonuç alabilirsiniz. Bu alanda uzun süredir aktif olan firmamız, müşteri memnuniyeti gibi prensipler doğrultusunda işlemler yapmaktadır. Kurumsallık, işlemlerin sistemli şekilde devam etmesi gibi konularda taviz vermeyen bakış açısıyla hedefe yönelik çözümler üretmekteyiz.

0541 429 44 34 - 0541 967 44 34 - 0216 328 53 7...

We are honored to be your chosen address for your Palmiye Soba Kiralama business.

For years, we have been renting quality stoves to our customers at quite fair prices.

Our satisfied customers recommend us around and thus our network is getting bigger.

Today, Palmiye Soba Kiralama is done by most of the companies; however, the quality of the rented products differ from firm to firm and that situation poses a danger to the customers.

We only hire products which are both well-maintained and of high quality, also not dangerous to your health.

It is quite important to us to gain your trust and provide happiness.

The price for daily Palmiye Soba Ki...

 Mantar soba kiralama mı dediniz? İlbey Soba sizleri mantar soba arama zahmetinden kurtarıyor! Kaliteli mantar sobaları uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hızla ulaştırıyoruz. Belirttiğiniz tarihlerde kendi bünyemizdeki nakliye ekibimiz aracılığıyla size getiriyoruz. Piyasada uygun fiyat veren nadir firmalardan biriyiz. Elimizde mantar soba, palmiye soba, piramit ısıtıcı mevcuttur. Bu ürünleri depolarımıza gelerek görebilirsiniz. Hatta kendiniz götürüp nakliye fiyatından da kurtulabilirsiniz. İlbey Soba olarak sizlere kaliteyi sunmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

 Mantar sobalarımız tüp ile çalışmaktadır. Kiralama yaptı...

 Palmiye soba kiralama yıllardır yaptığımız bir iştir. Bu işleri en kaliteli şekilde yapıyoruz. Kalite ve ucuzluğun adresi İlbey Davet olarak uygun fiyata siz müşterilerimize sobalarımızı ulaştırıyoruz. Soba kiralama konusunda uzman ekibimiz her daim sizlerle! Fiyat almak için telefon numaralarımızdan, e-posta adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Böylece çok büyük paralar ödemeden günübirlik ürün kiralayabilirsiniz. Kampanyalarımızla karşınızdayız.

 Elimizde bulunan soba ve ısıtıcı grupları:

1. Grup: Palmiye ve mantar sobalar

2. Grup: Piramit sobalar

3. Grup: Elektrikli palmiye ve mantar sobalar

 Bu üç gruptaki ürünlerden birine hemen sahip...

09/09/2017

Palmiye soba kiralama fiyatları İlbey Soba firmasında çok ucuz diyebiliriz. Sobalarımız kaliteli ve güvenli ve uygundur. İlbey Soba işinde iyi olmak için çabalıyor, soba işini bize bırakın. İşimizi özenli ve severek yapıyoruz. Sizleri seviyoruz. Müşterilerimizi önemsiyoruz. Karşılıklı saygı bizim için çok önemlidir. Sizlerle iyi iletişim kurmayı istiyoruz.

Sobalarımız temiz ve bakımları yapılır. Soba kiralama işinde usta olan İlbey Soba'yı seçin tavsiyesinde bulunuyoruz. Çok çalışan ekibi olan ve işini seven bir firmayız.

Sobalarımız temiz ve bakımlıdır. Bakımları yapılır ve güvenlidir. İstanbul ilçelerine nakliye yapıyoruz. Nak...

09/09/2017

Palmiye ve mantar soba kiralama için İlbey Soba tam size göre bence. İlbey Soba, bir İlbey Davet kuruluşudur. İlbey Soba kaliteli sobaları ile sizleri ısıtacak. Kalite ve uygun fiyat için doğru seçim olacak. İlbey Soba'yı seçtiğiniz için memnun kalacaksınız.

İlbey Davet'in tecrübesi ile yoluna devam eden İlbey Soba içinizi sıcacık yapacak. Sobalar güvenlidir. Sobaların bakımı her kiralamadan sonra yapılmakta ve bakımlı şekilde sizlere iletilmektedir. Sobalarımızı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz.

İlbey Soba işini özenle yapan ve müşterilerini seven bir kuruluştur. Sizleri önemsiyoruz, karşılıklı iyi iletişim kurmay...

Isıtıcı kiralama işlerinizi bize emanet edebilirsiniz. Dış mekan ısıtıcı kiralama konusunda oldukça iddialıyız. Ürünlerimizi anlatmaya hemen başlayalım. Elimizde birçok palmiye soba, mantar soba ve piramit soba bulunmaktadır. Bunları müşterilerimize uygun fiyatlarla kiralıyoruz. Nakliye imkanımız da vardır. İstanbul'un her ilçesine, her semtine, her mahallesine kiralama yapabiliyoruz.

Ürünlerimizi Ümraniye'de bulunan depolarımıza gelerek kendiniz de alabilirsiniz. Şemsiye, sandalye, masa, soba, sehpa, minder, çadır, çardak, koltuk, tabure gibi ürün grupları ve daha niceleri elimizde mevcuttur. Bizi adresimizde ziyaret edebilir, bir çayım...

Please reload

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

September 29, 2018

August 21, 2018

August 21, 2018

September 10, 2017

September 1, 2017

Please reload

Son Paylaşımlar
Etiketlere Göre Ara
Tanıtılan Yazılar

Bistro Masa Kiralama ve Kiralık Masa

November 3, 2017

1/7
Please reload

Arşiv
Please reload

Blog Yazılarımız

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest Clean
  • White Instagram Icon

0216 328 53 77

0541 429 44 34

0541 967 44 34

Her hakkı İlbey Davet'e aittir.

0216 328 53 77

Kazım Karabekir Mahallesi Ozan Caddesi No:4/A

Ümraniye/İstanbul

www.ilbeydavet.com